Nazywam się Katarzyna Highton i nauczę Cię mówić po angielsku w sześć miesięcy.

Od 17 lat uczę swobodnej komunikacji w tym języku, a na swoim koncie mam ponad 10 000 przepracowanych godzin. Ukończyłam studia magisterskie na Leicester University w Wielkiej Brytanii. Posiadam Certyfikat CTESOL (Certificate in The Teaching of English To Speakers of Other Languages) z St. George’s International w Londynie, jestem Praktykiem NLP i Coachem ACC ICF. Prowadzę grupowe i indywidualne kursy języka angielskiego online. Moimi klientami są osoby z Polski, Norwegii, Szkocji, Szwecji, Nowej Zelandii, Islandii.

Doskonale wiem, co znaczą trudności w nauce języka angielskiego.

Jestem dyslektykiem i w szkole, nauka języka obcego wydawała mi się graniczyć z cudem. Kolejne kursy i metody nie przynosiły oczekiwanych efektów. Mijały kolejne miesiące, lata, a ja wciąż miałam problemy z nauką języka angielskiego. Ambicja i dusza poszukiwacza, podpowiadała mi jednak, że musi być inny sposób na skuteczną naukę.Dzięki wielu próbom, testom i wyjazdom za granicę, gdzie mogłam obserwować, jak mówią rodowici Anglicy, którzy komunikują się w tym języku od urodzenia, poznałam angielski od podszewki. Znalazłam sposób na to, jak można szybko i efektywnie nauczyć się tego języka. W rezultacie opanowałam angielski w stopniu biegłym. Z zakompleksionej dziewczyny z dysleksją, zamieniłam się w pewną siebie kobietę, którą zatrudniono w jednej z najlepszych szkół językowych w Londynie w roli nauczyciela języka angielskiego.

Dziś w oparciu o swoje doświadczenie, techniki efektywnego uczenia się, metody NLP, wykształcenie coachingowe i trenerskie, stworzyłam bardzo prosty system nauki języka, który pozwoli każdemu opanować język angielski w stopniu zaawansowanym.

Obecnie uczę innych, jak pozbyć się bariery językowej i zacząć mówić płynnie po angielsku w krótkim czasie. Sposób Katarzyn Highton, to żadne czary ani cuda, ale konkretna i usystematyzowana wiedza o tym, jak rzeczywiście uczymy się języków obcych. Pokażę Ci, jak działa Twój mózg, co powoduje, że masz kłopoty w komunikacji, dlaczego uczysz się angielskiego od kliku lat, a wciąż nie widzisz efektów. Pokażę, jak pozbyć się barier, ograniczeń i uprzedzeń, tak by osiągnąć upragniony cel.

”Rezultat?” Zaczniesz mówić swobodnie w języku angielskim już w sześć miesięcy.“

Wspólnie wyznaczymy Twój plan nauki, ja określę szczegóły naszej podróży i razem dojdziemy do celu.
Katarzyna Highton
Top Potential